22 grudnia 2014

Wyniki konkursu adwentowego

W poprzednim poście ogłosiłam konkurs adwentowo-zimowo-świąteczny. Czas poznać jego wyniki!

Przypominam, że aby wziąć udział w konkursie należało przysłać mi odpowiedź na następujące pytanie:

Gdybyś mógł/mogła za darmo spędzić tydzień w Szwecji, gdzie byś pojechał/pojechała i co robił/robiła i dlaczego?

Ponieważ zgłoszeń napłynęło sztuk jeden, jego autorka, Karolina, otrzymuje wszystkie nagrody, a więc szwedzkie rozmówki PONS oraz 2 wykrawaczki pepparkakorsgubbe. Gratulacje!Oto jak Karolina odpowiedziała na pytanie konkursowe:

Mając do dyspozycji tydzień w Szwecji, chciałabym spędzić 4 dni w Sztokholmie (bo stolica), 2 dni w Uppsali (bo kolega mówi, ze super) i i jeden dzień zrobić wypad na któraś z wysp (najchętniej Gotlandię)- tu bo internet mówi, że pięknie.

W Sztokholmie chcialabym zobaczyć wszystkie turystyczne must-see, najwiekszy w Europie pchli targ...Generalnie lubię zwiedzać wszystko co tylko się da, od świtu od utraty sił.

Żaden wyjazd nie jest pełny bez spróbowania lokalnej kuchni - chcialabym spróbować co też szwedzka kuchnia ma do zaoferowania i porównąc czy to co serwuje się w IKEI w jakikolwiek sposob może się równać z tym co się je na miejscu. Łososia moglabym jesć nawet na śniadanie!

Karolinie, jak i reszcie czytelników i czytelniczek bloga życzę wesołych i spokojnych świąt, a w nowym roku wiele zapału do nauki szwedzkiego. GOD JUL!1 komentarz: